• Přidat Druhá Tráva k odblíbeným
  • Úvodní strana
  • Napište nám
  • Agentura
Druhá Tráva - Official website

Vzkazy

Předkapela KK

Zážitek ze Sychrova je velmi silný i po pár dnech. Výběr písní pro mě s milým překvapením v podobě Víly. Vše znělo velmi pěkně. Je pouze škoda, že jste nemohli pomoci Kristoffersonovi rozhýbat jeho jednolitý blok.

5/07/2017 - 15:54:34

Jméno: Zbyněk

reagovat přidat nový

Luboši,my jsme se Zdenkou odjížděli hned ráno po koncertu na kola do Rakous a já se v aréně nepodíval do obálky, kterou´s mi spolu s gratulací předal. Tak děkuji až teď, za moc krásnou grafiku s banjem!! To má uši v pořádku a to jsem v Americe byl! Opravdu dojatý Jirka Tichota "Dřív než slunce vyjde příštího rána, to banjo bude viset" (Tom Dooley)

4/06/2017 - 13:36:46

Jméno: Jiří Tichota

reagovat přidat nový

Třebíč

Krásný včerejší večer na zámku v Třebíči! Skvělá muzika i vernisáž, díky! :-)

2/06/2017 - 14:55:06

Jméno: Martina

reagovat přidat nový

Podekovani - koncert na Musilce Brno

Ahoj vsichni, v ramci sve sluzebni cesty jsem pribral na koncert v Brne, kde jsme meli jednani, sve dva kolegy. Jeden z Rumunska a druhy ze Skotska. Oba mi dlouze dekovali, ze jsem je vzal na takovy koncert, i kdyz mohli rozumet tak 10% 😂 Oba to hodnotili jako jeden z nejlepsich zazitku a moc mi dekovali, ze jsem je vzal a pry sami koukali jak kvalitni hudba se tady hraje 😜

2/06/2017 - 00:20:23

Jméno: Bob

reagovat přidat nový

RE: Další pro Luboše Malinu

Tak jo, Luboši, asi to nebude na reklamaci, jedna akční spřízněná fanynka mi našla obrázek coloradské veverky, skutečně mají trochu větší uši než ty naše :-) ... i když pořád se mi nějak úplně nepozdává....

1/06/2017 - 15:26:46

Jméno: jana

reagovat přidat nový

TR v TA při 80 JT

Nikdy by mě nenapadlo, že uslyším Telegraph road v podání Druhé trávy na stejném místě, kde nám ji předvedl před lety i Knopfler. A před minimálně podobnou kulisou. Život je prostě samé překvapení. Byla to krása. A jinak to bylo samozřejmě Křesťanovsky milé, když se Robert po Ebenově výpravném příběhu vyčerpal klasicky jediným pozdravem. Vše dovršilo žákovské představení při zpěvu se Spirituál kvintetem ve stylu kuk na sloku na papíře v ruce a zazpívat, byť to přece umím. Pro mnohé by bylo zajímavé i zjistit, kde se nyní potuluje nějaký levný bandjista, který v budoucnu vyroste v hráče na roztrhání. A když se vrátím na začátek a spojení s Markem Ebenem, mé myšlenky mi neletěly bůh ví kam, nýbrž alespoň na skok za Pavlem Bobkem.

30/05/2017 - 05:31:28

Jméno: Zbyněk

reagovat přidat nový

Další pro Luboše Malinu

Milý Luboši, pořídila jsem si Veverku z Colorada, mám pro veverky slabost. Strom je fajn, postoj veverky taky, ale nemůžu si pomoct, má trochu velké, rušivé uši - jako by byla křížená s netopýrkem nebo tak něco. Já jsem v Coloradu nebyla, možná tam veverky mají takové uši? No, snad si na sebe zvykneme. Anebo nedaly by se ty uši maličko zmenšit a upravit? :-)

29/05/2017 - 17:13:11

Jméno: jana

reagovat přidat nový

pro Luboše malinu , nutné!

Lubo , mluvili jsme spolu po zlínském koncertě o obrázcích a řekli jsme si , že se nějak potkáme. A večer , doma , jsem zjistil , že za týden hrajete v Hradišti. Tak tam bych přijel určitě , kdybychom se mohli potkat ještě před koncertem , bylo by to super , pokud by to ale nešlo , rád i po něm. Mohl bys zavolat 602504425? Děkuji předem. Vlastik Vavřík , Zlín.

28/05/2017 - 23:42:19

Jméno: vlastik

reagovat přidat nový

Sychrov

Jen aby Kris Kristofferson nelitoval, koho si vybral jako hosty na svůj koncert - protože z toho všeho bude nejlepší Tráva. KK mám ráda, ale on je asi lepší studiově, byla jsem před pár lety na jeho koncertu v Kongresovém centru, kde byl předskokanem Wabi Daněk, což jsem dost ocenila, protože Kris naživo = jednolitý, monotónní proud country, ve kterém téměř zaniknou i jeho největší hity, prakticky žádné průvodní slovo a kontakt s publikem, taky si mistr trochu šlapal na jazyk, možná mu neseděl chrup - nechci být ošklivá, ale bylo to docela zklamání ... no, třeba to bude tentokrát jinak, to byla jen taková vzpomínka.

23/05/2017 - 05:02:59

Jméno: jana

reagovat přidat nový

poděkování

Děkujeme za krásný koncert pod širým nebem v lesoparku u lázní Kyselka v Bílině 6.5.2017. Počasí po dlouhé době přálo posluchačům i muzikantům, a tak jsme všichni mohli vychutnávat nádhernou muziku špičkových muzikantů Druhé trávy umocněnou výrazným zpěvem Roberta Křesťana. Dva vytleskané přídavky a výkřik "Jste prostě nejlepší" vystihly vše. Přejeme Vám hodně takových skvělých koncertů!

11/05/2017 - 15:57:46

Jméno: Dana Nepovímová

reagovat přidat nový
Příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 737 Další strana Předchozí strana
zpět
Novinky
Pozvánka na vernisáž Luboše Maliny

Milí přátelé, kamarádi, příznivci "DRUHÉ TRÁVY" a dobré muziky vůbec - zveme Vás na vernisáž výstavy grafik Luboše Maliny na zámku v Třebíči...

více podrobností
Aktuální koncerty
28/07/2017 Rybníky (Opatovce pri Trenčíne), Slovensko
29/07/2017 Hradec Králové
30/07/2017 Dalešice
6/08/2017 La Roche, Francie
9/08/2017 Brno
další koncerty
DT na Facebook

Skupinu Druhá tráva založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od Poutníků.

Od svého vzniku je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen v České či Slovenské republice. Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky - autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny.

Zahraniční zkušenosti a spolupráce Jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po Spojených státech amerických s velice příznivým ohlasem. Ve výčtu významných zahraničních interpretů, se kterými Druhá tráva spolupracovala či spolupracuje, nechybí takové osobnosti jako je Peter Rowan, Tony Trischka, Davey Spillane, Andy Owens nebo Charlie McCoy.

Booking: Agentura ADN David Němeček - agentura@druhatrava.cz - (+420) 602 741 882
© DRUHÁ TRÁVA 2007 - 2011

Created by GrafikArt