• Přidat Druhá Tráva k odblíbeným
  • Úvodní strana
  • Napište nám
  • Agentura
Druhá Tráva - Official website

Registrace

V případě, že jste již u nás objednával(a), vyplňte své přihlašovací údaje v poli "PŘIHLÁŠENÍ" a zvolte přihlásit. Po přihlášení si zkontrolujte osobní údaje a dodací adresu. Pokud jsou všechny údaje v pořádku pokračujte dále stisknutím tlačítka Přepočítat.

Pokud jste již registrován(a) a zapomněli jste heslo pokračujte ZDE.

Pokud u nás objednáváte poprvé, vyplňte prosím své kontaktní údaje v sekci "REGISTRACE". Dále pokračujte stisknutím tlačítka Registrovat.

Zvolte své přihlašovací údaje
(platná emailová adresa)
(5-20 znaků)
Vyplňte prosím osobní údaje
* povinné údaje
Bydliště / Dodací adresa
Fakturační adresa
(vyplňte v případě, že odlišná od dodací adresy)
* povinné údaje
Doporučení!

Doporučujeme vyplnit číslo mobilního telefonu. Urychlíte tím vyřízení Vaší objednávky. Vyplnění e-mailu je povinná položka z důvodu zaslání dokumentů týkajících se objednávky.

Novinky
Druhá tráva opět s Charlie McCoyem!

Na konci dubna vyráží Druhá tráva na turné s Charlie McCoyem, slavným americkým hráčem na foukací harmoniku, který hrál snad se všemi...

více podrobností
DT na Facebook

Skupinu Druhá tráva založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od Poutníků.

Od svého vzniku je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen v České či Slovenské republice. Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky - autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny.

Zahraniční zkušenosti a spolupráce Jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po Spojených státech amerických s velice příznivým ohlasem. Ve výčtu významných zahraničních interpretů, se kterými Druhá tráva spolupracovala či spolupracuje, nechybí takové osobnosti jako je Peter Rowan, Tony Trischka, Davey Spillane, Andy Owens nebo Charlie McCoy.

Booking: Agentura ADN David Němeček - agentura@druhatrava.cz - (+420) 602 741 882
© DRUHÁ TRÁVA 2007 - 2011

Created by GrafikArt