• Přidat Druhá Tráva k odblíbeným
  • Úvodní strana
  • Napište nám
  • Agentura
Druhá Tráva - Official website

Vítáme vás v našem internetovém obchodě!

Pokud jste dosud nevyužili nebo neměli možnost zakoupit si upomínkové předměty Druhé trávy na koncertech, můžete tak nyní učinit v pohodlí Vašeho domova díky našemu nově otevřenému e-shopu.
Po objednávce budete vždy informováni o tom, zda je zboží dostupné a objednávka bude vyřízena během 2 pracovních dnů. Budete-li mít jakýkoli dotaz nebo připomínku, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme vám příjemné nakupování Vybraná kategorie neobsahuje žádný produkt

Skupinu Druhá tráva založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od Poutníků.

Od svého vzniku je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen v České či Slovenské republice. Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky - autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny.

Zahraniční zkušenosti a spolupráce Jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po Spojených státech amerických s velice příznivým ohlasem. Ve výčtu významných zahraničních interpretů, se kterými Druhá tráva spolupracovala či spolupracuje, nechybí takové osobnosti jako je Peter Rowan, Tony Trischka, Davey Spillane, Andy Owens nebo Charlie McCoy.

Booking: Agentura ADN David Němeček - agentura@druhatrava.cz - (+420) 602 741 882
© DRUHÁ TRÁVA 2007 - 2011

Created by GrafikArt