• Přidat Druhá Tráva k odblíbeným
  • Úvodní strana
  • Napište nám
  • Agentura
Druhá Tráva - Official website

Diskografie

Robert Křesan & Druhá tráva - Živě v Telči
2. Ossian - instr.
8. May Morning Dew/Tribute to Peadar O´Donnel
13. Telegrafní cesta (Telegraph Road)
14. Wayfaring Stranger

Live záznam koncertu ze zámku v Telči pořízený letos v létě. Zachycuje většinou autorské písně Roberta Křesana, ale i písně Boba Dylana a skladbu Telegraph Road v úpravě Druhé trávy. Všechny české texty napsal také R. Křesan. V několika písních hostuje na elektrickou kytaru americký muzikant Steve Walsh, mj. též producent posledního alba Druhé trávy Marcipán z Toleda.

zpět

Robert Křesan & Druhá tráva - Živě v Telči

EMI, 2012

Novinky
Druhá tráva opět s Charlie McCoyem!

Na konci dubna vyráží Druhá tráva na turné s Charlie McCoyem, slavným americkým hráčem na foukací harmoniku, který hrál snad se všemi...

více podrobností
DT na Facebook

Skupinu Druhá tráva založili v roce 1991 Robert Křesan a Luboš Malina po svém odchodu od Poutníků.

Od svého vzniku je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen v České či Slovenské republice. Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky - autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny.

Zahraniční zkušenosti a spolupráce Jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po Spojených státech amerických s velice příznivým ohlasem. Ve výčtu významných zahraničních interpretů, se kterými Druhá tráva spolupracovala či spolupracuje, nechybí takové osobnosti jako je Peter Rowan, Tony Trischka, Davey Spillane, Andy Owens nebo Charlie McCoy.

Booking: Agentura ADN David Němeček - agentura@druhatrava.cz - (+420) 602 741 882
Š DRUHÁ TRÁVA 2007 - 2011

Created by GrafikArt