• Přidat Druhá Tráva k odblíbeným
  • Úvodní strana
  • Napište nám
  • Agentura
Druhá Tráva - Official website

Členové

Kamil Slezák

Kamil Slezák, hráč na bicí nástroje, se narodil 14. dubna 1976 v Olomouci. Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě obor bicí nástroje a poté účinkoval v různých jazzových seskupeních na moravské scéně, např. Boris Urbánek Band, FMQ a jiných. Od roku 1999 získal stálé angažmá v Moravské filharmonii Olomouc na postu zástupce vedoucího sekce bicích nástrojů. Souběžně absolvoval pod vedením Prof. Fritze Ozmeca pětileté studium oboru “Jazz & Pop” na universität für Musik und Darstellende Kunst ve Vídni.

V roce 2001 se stal členem Gustav Brom Big Band a jeho hráčské aktivity se postupně rozšířily na působení v mnoha dalších hudebních tělesech i sólových projektech jako např. ČS Big Band Matúše Jakabiče, James Morrison, J. Vigham, JORO, Eva Urbanová, Zuzana Lapčíková, Four Elements, Kind of Mind, Jiří Levíček Trio, Tomáš Veselý Trio, Blue Train Jazz Quintet, LazaroCruz Quintet, Jan Přibil Quintet aj. Od roku 2007 působí jako pedagog na Janáčkově akademii muzických umění v Brně.
Hraje exkluzivně na činely Istanbul Mehmet z distribuce Kytary.cz a Paličky od firmy Pellwood, děkuje také výrobci bicích Hanuš a Heřt. 

zpět
Aktuální koncerty
6/05/2017 Bílina
24/05/2017 Brno
25/05/2017 Zlín
26/05/2017 Říčany u Brna
27/05/2017 Turnov
další koncerty
DT na Facebook
Novinky
Trapeři slaví 45. let!

První skupina Roberta Křesťana Trapeři slaví v letošním roce již 45. let od svého založení!
19.3.2017 – Brno, Divadlo Bolka Polívky,...

více podrobností

Skupinu Druhá tráva založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od Poutníků.

Od svého vzniku je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen v České či Slovenské republice. Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky - autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny.

Zahraniční zkušenosti a spolupráce Jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po Spojených státech amerických s velice příznivým ohlasem. Ve výčtu významných zahraničních interpretů, se kterými Druhá tráva spolupracovala či spolupracuje, nechybí takové osobnosti jako je Peter Rowan, Tony Trischka, Davey Spillane, Andy Owens nebo Charlie McCoy.

Booking: Agentura ADN David Němeček - agentura@druhatrava.cz - (+420) 602 741 882
© DRUHÁ TRÁVA 2007 - 2011

Created by GrafikArt